KURUMSAL

KURUMSAL

TARİHÇE
2004 senesinde hizmete açılmış olan flamingo tesisleri ilk olarak yüzme havuzu ve spor kompleksi olarak hizmet verdi.2005 yılında yönetim kurulunun aldığı karar ile toplu yemek hizmeti vermeye başlayan tesisimiz, yüzlerce organizasyona imzasını başarıyla atmıştır.2011 yılında Tuna Türkyar Tasarım mimarlık ofisinin projesini üstlendiği yenileme çalışması aynı yıl içerisinde 5. ayda tamamlandı.Şu anda kayseri ve civarı bölgenin en lüks salonlarına sahip olan tesisin ismide Flamingo De Luxe Ziyafet ve Balo salonları olarak değiştirildi.

 

MİSYON
Flamingo de luxe ziyafet ve balo salonlarının vizyonu; gelenekselleşmekten kaçınarak her an yenilenebilen çok özel sunumları keşfetmek, dünya mutfağı ve servis normlarını sürekli güncelleyerek hizmet kalitesini hep yukarıya taşımaktır.

 

VİZYON
Flamingo de luxe ziyafet ve balo salonlarının hizmet kalitesi şu anda Anadolu bölgesi için adeta çığır açacak nitelikte. Tüm dünya servislerini takip eden flamingo işletme ve hizmet yönetimi, En yeni yemek ve masa dizaynı sunumlarıyla misafirlerine mutlu bir şaşkınlık yaşatıyor.Salonların şıklığı kadar,hizmet kalitesiyle misafirlerinin en ayrıntılı isteklerine bile cevap verebilmesinden dolayı de luxe hizmetler olarak nitelendirilmiş ve isimlendirilmiştir.3 farklı salonu bulunan işletmede 1700 kişilik Beyaz salon 700 kişilik Altın salon ve 300 kişilik kına salonu ile Kongre-Seminer-Toplantı Lansman tanıtımı ve düğün organizasyonları yapılmaktadır.Şehir merkezinin içindeki konumu,1500 araçlık otoparkının yanı sıra her salonun kendine ait özel kullanım alanlarının bulunması,bir çok avantajından sadece bir kaçı. Çok özel olan Butik- Konsept ve temalı organizasyonları gerçekleştiren bölgedeki tek işletme unvanımızı ise hala korumaktayız.

KURUMSAL